ELEKTRONIKA

PROJEKTOWANIE

Nasi doświadczeni konstruktorzy projektów elektronicznych, w swojej pracy wspomagają się oprogramowaniem Altium Designer, który wspiera wszystkie obszary projektowania elektroniki.

Projektujemy urządzenia analogowe, cyfrowe, mikroprocesorowe, pomiarowe i zasilające z dowolnymi interfejsami komunikacji typu RS, USB, Can, Wi-Fi, Bluetooth i inne, według potrzeb projektu.

MODELOWANIE

Efekt pracy projektowej możemy obejrzeć jako model 3D, który po przekazaniu do działu mechaniki umożliwi weryfikację wymiarów, poprawności ułożenia elementów i finalnego sprawdzenia założeń projektowych.

PRODUKCJA

Po zakończeniu prac projektowych i przebadaniu wykonanych modeli, możemy przejść do produkcji.
Proponujemy montaż pakietów elektroniki oraz montaż finalny, w tym:

  • dostawę PCB i elementów elektronicznych
  • montaż SMT
  • montaż THT
  • testy AOI
  • lutowanie na fali selektywnej

PROGRAMOWANIE

Nasi programiści wykonają potrzebne oprogramowanie do urządzeń mikroprocesorowych , które współpracuje z systemami desktopowymi i mobilnymi, oraz może zostać zintegrowane z rozwiązaniami WEB i CLOUD.

TESTY PRODUKCYJNE

Wieloletnie doświadczenie w konstrukcji i produkcji urządzeń elektronicznych, zaowocowało stworzeniem zaawansowanej technologii testowania wyrobów, przy użyciu wszechstronnych i programowalnych testerów komputerowych. Ponieważ zarówno strona hardware jak i programowa może być dowolnie modyfikowana, nasze testery mają bardzo szerokie i niespotykane możliwości testowania produkowanych przez nas urządzeń. Doskonale sprawdzają się zarówno przy produkcji elektroniki ale również przy testach podzespołów i urządzeń mechanicznych.

W przypadku zainteresowania się naszą ofertą prosimy o kontakt z Działem elektroniki: electro@promot.pl.